Elegancka, oryginalna i bardzo nowoczesna

Lampa wisząca Piramida to oświetlenie idealne do bardzo różnych pomieszczeń w domu. Pasuje do kuchni, jadalni, salonu, gabinetu. Sprawdzi się w biurze, punkcie usługowym, sklepie lub barze. Najlepiej zgra się ze stylistyką nowoczesną i loftową. To oryginalne oświetlenie, które z pewnością będzie przyciągało wzrok. Stanowi interesujący, nowoczesny akcent pomieszczenia, dlatego warto dobrać do niej równie nowoczesne dodatki.

Lampa Piramida zrobiona została z metalu, tkaniny oraz PCV. Na długiej podsufitce znajdują się trzy zawiesie, zakończone kloszami o geometrycznym kształcie. Wewnątrz metalowego klosza znajduje się drugi – tkaninowy w kształcie małej piramidki.

Źródłem światła jest żarówka (gwint E27). Ponieważ żarówki nie znajdują się w komplecie z lampą, należy dobrać je osobno - warto wybierać energooszczędne ledowe. Kolory lampy to chrom i biel – niezwykle gustowne połączenie. Wymiary wynoszą: 70 × 25/110 cm.

Piramida będzie ładnym oświetleniem w salonie urządzonym w jasnych kolorach – np. białe meble, jasne drewno, chromowane dodatki.

Wymiary
Szerokość 70 cm
Wysokość 25/100 cm
Do pobrania