Zaproś kolory do swojego pokoju

Lampa wisząca Piu to niewielkie źródło oświetlenia, ale na pewno nie da się przejść obok niej obojętnie. Piękny, głęboki kolor, nietypowy dla zwykłych lamp, jest jednym z jej atutów. Kolejnym jest prosty design, który odnajduje się w różnych aranżacjach. Lampę Piu powiesisz w pokoju dziecięcym, młodzieżowym, sypialni, kuchni, przedpokoju. Można zestawić kilka takich samych lub w różnych kolorach w jednym pomieszczeniu. Do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, loft, klasycznego.

Lampa Piu jest zrobiona z metalu. Mały metalowy klosz wisi na regulowanym przewodzie w oplocie tekstylnym i ma kształt kielicha. Źródło światła to żarówka, której nie ma w komplecie, więc trzeba dobrać ją osobno. Do lampy pasują energooszczędne żarówki LED.

Kolor lampy to przyjemny, żywy odcień niebieskiego. Elementy dodatkowe z metalu mają kolor patyny. Wymiary wynoszą: 100 × 9 × 9 cm.

Będzie dobrze wyglądać w sypialni dziecka w zestawieniu z białymi lub kolorowymi mebelkami. Odpowiednia również do kuchni dla ożywienia monotonnej aranżacji.

Wymiary
Długość 19 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 23 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna