Lampa wisząca Polaris – czas spełnić marzenie o jasnym i naturalnym wnętrzu

Subtelne oświetlenie nie musi „znikać" we wnętrzu. Wręcz przeciwnie – może przyciągać uwagę ciekawym wykończeniem czy nietypową konstrukcją. Jeśli jesteś tego samego zdania, lampa wisząca Polaris pomoże Ci stworzyć wyjątkowy wystrój pełny harmonii.

Nie ma krzykliwej kolorystyki ani wzorów, a mimo to wywoła zainteresowanie u każdego gościa – to zasługa niespotykanej formy. Lampa składa się z dwóch poziomów, z których każdy zbudowany jest z dwóch szklanych kloszy i drewnianej listewki. Przeciwległe ułożenie abażurów to praktyczny zabieg, dzięki któremu lampa sufitowa Polaris skutecznie rozjaśni przestrzeń pokoju dziennego. Drewno wprowadza naturalny akcent, natomiast mlecznobiałe szkło dba o przytulny efekt po włączeniu światła. Żyrandol świetnie sprawdzi się również na niewielkim metrażu, gdyż dzięki jasnej kolorystyce nie przytłacza wnętrza.

Biała lampa wisząca z elementami drewnianymi odpowiada potrzebom skandynawskich wnętrz – harmonizuje z jasnym kolorem ścian i podłóg, a przy tym podkreśla prostotę i naturalność aranżacji. Ten model polecamy zarówno do kuchni, jak i jadalni czy salonu – jeśli pomieszczenie jest duże, możesz wykorzystać dwie lampy.

Wymiary
Szerokość 60 cm
Wysokość 100 cm
Waga 4 kg
Do pobrania