Praktyczna i uniwersalna lampa do wielu różnych aranżacji

Lampa wisząca Polaris to świetne rozwiązanie do wielu wnętrz. Nawet jeżeli nie masz pomysłu na oświetlenie swojego mieszkania, lampa Polaris będzie rozwiązaniem bezpiecznym, nowoczesnym i praktycznym. Pasuje do pokoi, kuchni, jadalni, przedpokoju, gabinetu, biura, hotelu, sklepu, kawiarni i w wiele innych miejsc, ponieważ łatwo dostosować ją do reszty wystroju. Odnajdzie się w aranżacjach w stylu klasycznym, nowoczesnym, minimalistycznym, eklektycznym.

Polaris jest lampą zrobioną z metalu, szkła i drewna. Jej klasyczny klosz w kształcie kielicha wisi na długiej lince. Drewniana, prosta ozdoba w kształcie listewki nad kloszem dodaje jej charakteru.

Źródłem światła w lampie jest żarówka (gwint E27), a ponieważ nie ma jej w komplecie, należy dobrać ją osobno, szczególnie zwracając uwagę na energooszczędne żarówki LED. Lampa ma czarny kolor. Wymiary to: 100 × 15,5 cm.

Lampa Polaris może być zastosowana w wystrojach o różnej kolorystyce, pasuje do mebli białych i czarnych, z ciemnego drewna i z elementami metalowymi.

Wymiary
Długość 100 cm
Średnica 15,5 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania