Praktyczna i elegancka lampa do domu i biura

Lampa wisząca Polaris ma uniwersalny design, dzięki któremu dopasujesz ją do różnych aranżacji. Może być oświetleniem salonu, kuchni, przedpokoju, pokoju młodzieżowego, biura, czy sklepu. Ponieważ pasuje do różnych typów mebli i dodatków, można używać jej w wielu stylach wystroju. Lampa Polaris nadaje się do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, loftowych i eklektycznych. Jej uniwersalna kolorystyka pomoże stworzyć aranżacje w wielu miejscach.

Do stworzenia lampy Polaris użyte zostały metal, szkło i drewno. Klosze lampy mają tradycyjny wygląd, ale są zawieszone na drewnianej listwie i linkach. Całość przypomina trochę literę A.

Źródło światła lampy to dwie żarówki (gwint E27). Można wybrać energooszczędne żarówki LED, będą dłużej świeciły. Kolor lampy to ponadczasowa czerń. Wymiary wynoszą: 100 × 44 cm.

Lampa Polaris może być stylowym oświetleniem biurowym. Pasuje do prostych, funkcjonalnych mebli i wielu rozwiązań kolorystycznych. Zarówno w ciemnym, jak i jasnym wystroju prezentuje się znakomicie.

Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 44 cm
Waga 2.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon