Domowa atmosfera we wnętrzach

Lampa wisząca Portoryko to taki rodzaj oświetlenia, który kojarzy się z domowym ciepłem, przytulnością, spokojem i odpoczynkiem. Dlatego z pewnością polubią ją ci, którzy lubią domowy relaks. Pasuje do salonu, sypialni, kuchni, jadalni, przedpokoju. Z pewnością przyjemne wrażenie będzie stwarzać w hotelach i pensjonatach. Światło rozpraszane przez klosz stwarza niepowtarzalną atmosferę. Do wnętrz w stylu klasycznym, rustykalnym, skandynawskim.

Lampa Portoryko została zrobiona z drewna i metalu. Jej cylindryczny, ażurowy klosz wykonano z drewna. Emitowane przez niego światło nadaje wnętrzom wyjątkowego klimatu. Przewód, na którym jest zawieszona, można regulować. Źródłem światła jest żarówka, którą dobieramy osobno. Warto stawiać na energooszczędne żarówki LED. Kolory lampy Portoryko to naturalne drewno (klosz), brąz (przewód) i chrom (podsufitka). Wymiary: 30 × 90 cm.

Można zawiesić ją w zacisznej, urządzonej w jasnych kolorach i drewnie sypialni. Sprawdzi się w rustykalnej kuchni z drewnianymi dodatkami.

Wymiary
Szerokość 30 cm
Wysokość 90 cm
Waga 1.07 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon