Lampa wisząca Portoryko — drewniany klosz i nowoczesny design

Lampa wisząca Portoryko to świetna propozycja do nowoczesnych wnętrz utrzymanych w skandynawskim klimacie. Model wyróżnia się wyjątkowo ozdobnym drewnianym ażurowym kloszem oraz klasycznym kształtem kuli. Lampa ma aż 135 cm wysokości, dzięki czemu świetnie sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach oraz na klatce schodowej.

Ażurową konstrukcję klosza tworzą cienkie drewniane listwy o zaokrąglonym profilu, które otaczają zlokalizowaną w centralnym punkcie żarówkę. Metalowa oprawka w kolorze chromu koresponduje z ozdobnym wykończenie kabla oraz półokrągłą podsufitką.

Lampa została wyposażona w klasyczną oprawkę na żarówkę o gwincie E27, w której możesz umieścić źródło światła o maksymalnej mocy 60W. Zastosowana klasa szczelności IP20 zabezpiecza konstrukcję lampy przed osadzaniem się kurzu i pyłu z powietrza.

Lampa Portoryko sprawdzi się zarówno jako samodzielne oświetlenie pomieszczenia, jak i jako główny element większej całości. Możesz uzupełnić ją mniejszymi modelami z serii, tworząc efektowne i spójne oświetlenie.

Portoryko - wymiary
Średnica 42 cm
Wysokość 135 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał drewno/metal
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W
Ilość źródeł światła 1
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata