Lampa, która wprowadzi do pomieszczeń ciepły, domowy klimat

Lampa wisząca Portoryko to - w odróżnieniu od modeli o nowoczesnych kształtach, wykonanych z nietypowych materiałów - miłe nawiązanie do sprawdzonych form oświetlenia. Wzoruje się na standardowych lampach z drewna, choć zyskuje nowy, modniejszy look. Taką lampę możesz powiesić w salonie, sypialni, jadalni, kuchni i przedpokoju. Może sprawdzić się w pensjonacie i niewielkiej kawiarence. Pasuje do stylu klasycznego, skandynawskiego i rustykalnego.

Portoryko to lampa wykonana z drewna i metalu. Ma ładny, ażurowy drewniany klosz w cylindrycznym kształcie, zawieszony na regulowanym przewodzie.

Lampa stanowi nie tylko źródło oświetlenia, ale także prawdziwą ozdobę wnętrza. Jej źródłem światła jest żarówka (E27). Najlepiej wybrać do niej energooszczędną żarówkę LED. Kolory lampy Portoryko to naturalne drewno i chrom (podsufitka). Wymiary wynoszą: 45 × 140 cm.

Lampa stanie się prawdziwą ozdobą i uzupełnieniem, jeśli zestawimy ją z lekkimi meblami również w kolorze drewna lub wiklinowymi. Pasuje do przytulnych pokoi z niskimi stolikami, drewnianymi podłogami i dodatkami białymi oraz ecru.

Wymiary
Średnica 45 cm
Wysokość 140 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Argon