Budujesz dom, odnawiasz mieszkanie, przejrzałeś już tysiące zdjęć aranżacji i wiesz już, że projektowanie wnętrz to trudna sztuka? Chciałbyś bezproblemowego oświetlenia, które sprawdzi się w każdym stylu? Przedstawiamy kolekcję Priddy, która składa się z wielu modeli lamp (wiszące, kinkiety i biurkowe). Bogata oferta pozwoli dobrać lampę do potrzeb wnętrza i stworzyć spójną instalację świetlną. Wykonane ze stali półkoliste klosze wykonane są w 2 wersjach kolorystycznych: czarnym i miedź antyczna. Wykorzystaj niezliczone możliwości oświetlenia wnętrza przy pomocy linii Priddy.

 

- Kolekcja lamp Priddy idealnie nadaje się do wnętrz klasycznych, nowoczesnych, retro i industrialnych.

- Lampa wisząca Priddy choć wciąż trzyma się minimalistycznej formy, to tworzy rozbudowane możliwości oświetlenia.

- Półkoliste klosze wykonano ze stali lakierowanej w kolorze miedź antyczna. Od wewnątrz klosze pokryte są białym lakierem, dzięki temu odbijają jasne światło.

- Lampa zawieszona jest na szarym przewodzie. Możliwość regulacji wysokości lampy podnosi jej funkcjonalność, powieś ją nisko nad stołem lub wysoko w korytarzu.

- Średnich rozmiarów potrójny zwis sprawdzi się w małym pomieszczeniu, ale i średnim. Wieszając kilka lamp w bliskiej odległości stworzysz zachwycające instalacje świetlne, które wpiszą się również w przestronne wnętrza.

- Dedykowana żarówka: E27, o mocy max. 60W.

 

Wymiary
Średnica 32,5 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo