Lampa wisząca Priddy – urządź dom z klasą

Jeśli odnawiasz lub budujesz dom i szukasz oświetlenia, które sprawdzi się w wielu aranżacjach, a jednocześnie będzie oryginalne i przyciągające uwagę, oto lampa wisząca Priddy. Trend na postarzaną dekorację (shabby chic), która jednocześnie będzie wyglądać świetnie w nowoczesnym mieszkaniu przeszedł już do klasyki designu. Pozostanie gorący nie tylko w tym sezonie, ale i w następnych.

Lampa wyróżnia się aż siedmioma półkolistymi kloszami wykonanymi ze stali i pomalowanymi na kolor miedzi antycznej. Posiadają one przecierane wykończenie. Od wewnątrz są pomalowane białym lakierem, dzięki czemu rozjasniają padające z lampy światło. Lampa wisząca zawieszona jest na szarych przewodach i podsufitce w kolorze kloszów. Możesz je ustawić na jednej linii lub uzyskać ciekawy efekt poprzez zróżnicowanie ich wysokości. Każde źródło światła zawieszone jest pod innym kątem, dzięki czemu dokładnie oświetlisz średnie i przestronne wnętrze.

Stalowa lampa najlepiej sprawdzi się we wnętrzach klasycznych - jeśli tylko chcesz je nieco odświeżyć. Równie dobrze sprawdzą się w towarzystwie stylu nowoczesnego oraz retro. Świetnie podkreśli też industrialny charakter mieszkania. Wymaga dokupienia żarówki E27 o mocy maksymalnej 60W.

Wymiary
Średnica 38,5 cm
Wysokość 110 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo