Lampa wisząca Quattro – prosto, ale niebanalnie

Oświetlenie lat 50. i 60. to nieskomplikowane, czyste formy i zabawa geometrią, typowa dla designu tamtych lat. Jeśli inspirujesz się nimi w aranżacji swoich wnętrz, pewnie spodoba Ci się lampa wisząca Quattro. Model ten z pewnością sprawdzi się jednak również w nowoczesnych i skandynawskich mieszkaniach, gdzie liczy się przede wszystkim prostota i funkcjonalność. Lampa sufitowa odświeży i doda lekkości również klasycznie urządzonym wnętrzom.

To praktyczne oświetlenie składa się z czterech zestawionych ze sobą kulistych kloszów ze szkła w białym kolorze. Są one zamontowane na listwie, a ta przymocowana do podsufitki za pomocą dwóch białych przewodów. Prostokątna, wykonana z metalu podsufitka jest pomalowana na czarno. Nowoczesna lampa, dzięki temu, że jest dość długa (66 cm), przyda się do oświetlenia np. stołu w jadalni czy w salonie. Świetnie nadaje się jako główne źródło światła w pomieszczeniu.

Rozbudowana biało-czarna lampa dzięki aż czterem źródłom światła przyda się również w przedpokoju, gdzie często bywa dość ciemno. Do tego modelu należy dobrać żarówki z gwintem typu G9 o mocy maksymalnej 28W.

Wymiary
Długość 66 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 17 cm
Waga 1.98 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd