Lampa wisząca Rossano – zaplątana w supełek

Surowa, a jednocześnie przemyślana, oryginalna i designerska – taka jest lampa wisząca Rossano. Jej projekt był inspirowany industrialnym oświetleniem widywanym w starych fabrykach. Główną cechą lamp tego typu jest funkcjonalność oraz podniszczone elementy i metalowe siatki ochronne. Są one wykorzystywane zamiast klasycznych abażurów. Pełnią one jednocześnie funkcję dekoracyjną.

Lampa sufitowa będzie niespotykaną ozdobą każdego wnętrza w loftowym, skandynawskim i modernistycznym stylu. Złoty zwis posiada dwa klosze z białego szkła zabezpieczone ażurową kratką z metalu. Klosze są przytwierdzone za pomocą przewodów do prostokątnej podsufitki.

Lampa ze względu na swoje wymiary (regulowana wysokość 108 cm x 48 cm szerokości) będzie wyglądać najlepiej w pomieszczeniu o średnim i dużym metrażu. Oszczędna w środkach, a jednocześnie awangardowa, będzie doskonała również do pracowni artystycznej i biura z działem kreatywnym.

Złotą lampę uzupełnij o dwie świetlówki E14 o mocy maksymalnej 15W każda. Posiada klasę szczelności IP20, co zapewnia ochronę przed pyłkami i zanieczyszczeniami o średnicy 1,25 cm i większymi.

Rossano - wymiary
Szerokość 108 cm
Wysokość 48 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał stal/szkło
Typ gwintu E14
Max moc źródła światła 15W
Ilość źródeł światła 2
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata