Żyrandol w stylu glamour do salonu

Lampa Rozendal 3L to piękna i efektowna propozycja dla miłośników blasku i stylu glamour. Najlepiej wygląda w salonie, ale może znaleźć się również w restauracji, sali reprezentacyjnej, eleganckim sklepie. Wymaga specyficznej oprawy i dlatego najlepiej uzupełniać nią aranżacje w stylu glamour. Pasuje też do niektórych pomieszczeń w stylu retro i kolonialnym. Pokój z takim oświetleniem nabiera blasku dosłownie i w przenośni i zyskuje luksusowego charakteru.

Lampa wisząca Rozendal 3L wykonana została z metalu i kryształków K5. Jest to piękny, kryształowy żyrandol, którego ozdoby kaskadowo zwieszają się z metalowych ramion, tworząc niezwykle atrakcyjne wizualnie źródło oświetlenia.

Do lampy należy dobrać trzy żarówki, które stanowią źródło światła, przy czym warto stawiać na żarówki LED. Kolory lampy to złoto (elementy metalowe) i transparentny (szklane kryształki). Wymiary to: 150 × 40 × 42 cm.

Pasuje do jasnych i ciemnych aranżacji. Sprawdzi się w pokoju umeblowanym zarówno białymi meblami z dużą ilością przeszkleń, jak i meblami z ciemnego drewna.

Wymiary
Długość 150 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 42 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd