Lampa wisząca Sardo – powrót do natury

Mosiężne elementy wystroju wnętrz już od kilku lat zaliczają się do najmodniejszych. Jeśli chcesz urządzić swoje mieszkanie zgodnie z trendami, ale pragniesz też ponadczasowych rozwiązań, wybierz ciepłe, eleganckie detale z mosiądzu. Lampa wisząca Sardo będzie doskonała do salonu i sypialni w Twoim mieszkaniu, ale też do miejsca pracy: kawiarni czy biura.

Stawiasz na naturalne materiały? Jesteś w dobrym miejscu. Lampa wisząca w kolorze mosiężnym świetnie komponuje się z drewnem, szkłem czy elementami kamiennymi. Wybierz ją, jeśli cenisz również inne metale. Mosiądz doskonale wygląda w kompozycji ze stalą, złotem czy miedzią – możliwości jest zatem sporo. Niezależnie od tego co wybierzesz, produkt na pewno Cię zachwyci. Trzy źrodła światła o maksymalnej mocy 40W są regulowane, a sama oprawa posiada zabezpieczenie szczelności IP20. Kurz nie będzie więc dla Ciebie problemem. Wybierz stylowe, energooszczędne żarówki o gwincie E27, a wysoki rachunek za prąd również nie będzie Twoim zmartwieniem.

Trzypłomienna lampa wisząca w kolorze mosiężnym będzie ukoronowaniem wystroju Twojego wnętrza. Musisz poznać ją bliżej. Będzie cieszyć oko wszystkich odwiedzających przez długi czas – producent oferuje 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Średnica 33 cm
Wysokość 127 cm
Waga 3 kg
Do pobrania