Lampa wisząca Sardo – oświetlenie i dekoracja

Gustujesz we wnętrzach w odcieniach szarości? Chcesz mieć w swoim mieszkaniu elementy drewniane, szklane lub z kamienia? Trzypłomienna lampa wisząca Sardo to model dla Ciebie. Doskonała do surowych, nowoczesnych i industrialnych wnętrz. Nie tylko do salonu, ale też do jadalni, sypialni czy przedpokoju – zawsze będzie wyglądać stylowo.

Trzy źródła światła, każde nich o maksymalnej mocy 40W uprzyjemnią wieczorne spotkania, roztaczając przyjemne, ciepłe światło. Solidne materiały – metal w odcieniu mosiężnym oraz szklane klosze nie tylko dekorują przestrzeń, ale są też pewnym i trwałym rozwiązaniem. Nic dziwnego, że produkt posiada 24-miesięczną gwarancję. Do stylowej wiszącej lampy Sardo najlepiej wybrać nowoczesne, energooszczędne żarówki o gwincie E27. Będą nie tylko dobrze pasować do oprawy, ale też zadbają o to, by rachunek za energię elektryczną nie był zbyt wysoki.

Oprawa oświetleniowa Sardo to rekomendowany element wystroju, nie tylko ze względu na regulowaną długość przewodów, które możesz w razie potrzeby skrócić lub przedłużyć. Lampa jest łatwa w pielęgnacji – dzięki normie IP20 do jej wnętrza nie dostaje się kurz, a szklane klosze można szybko oczyścić. Na pewno posiadanie jej w swoim mieszkaniu będzie niosło ze sobą wyłącznie ciepłe, przyjemne odczucia.