Lampa wisząca Sardo – ciepłe światło w chłodnej oprawie

Stal i szkło tylko pozornie wydają się chłodne. Wybierz nowoczesną lampę wiszącą Sardo, dopasuj do niej żarówki o ciepłym, przyjemnym świetle i ciesz się przytulnym wnętrzem. Trzy klosze dobrze się sprawdzą do oświetlenia Twojego wnętrza, ale też znakomicie je udekorują.

W jadalni, w pokoju dziennym, w biurze, gabinecie czy restauracji – niezależnie od tego jakiej lampy szukasz, trzypłomienna lampa wisząca z metalu stanie na wysokości zadania. Każde z trzech źródeł światła może dostarczyć maksymalną moc 40W, co w zupełności wystarczy do oświetlenia sporych przestrzeni. Wybierając ten model, warto przemyśleć energooszczędne żarówki, koniecznie z gwintem E27. Pozwoli to zredukować wysokość rachunków za prąd i będzie dobre dla naszej planety.

Nowoczesna lampa wisząca posiada regulowaną wysokość, jest łatwa w czyszczeniu dzięki klasie szczelności IP20 i ma 24-miesięczną gwarancję. Na pewno będzie trafionym zakupem, który docenią nie tylko domownicy, ale także goście. Trudno przejść obok niej obojętnie.

Sardo - wymiary
Średnica 61 cm
Wysokość 100 cm
Waga 3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał stal/szkło
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 40W
Ilość źródeł światła 3
Klasa szczelności (IP) IP20
Źródło światła w komplecie nie
Gwarancja 2 lata
Kolor czarny/transparentny