Lampa wisząca Sassari – z miłości do vintage

Sielski, rustykalny klimat oraz sentymenty z przeszłości przywoła z pewnością lampa wisząca Sassari. To idealny model dla tych, którzy we wnętrzach inspirują się designem minionych lat, kolekcjonują pamiątki i lubią inspiracje śródziemnomorskie, szczególnie toskańskie. W takich właśnie wnętrzach można zobaczyć tego typu oświetlenie. Lampa wisząca Sassari pomoże Ci oddać wybrany klimat i zaaranżować wnętrze w stylu vintage lub retro.

Klasyczna lampa sufitowa posiada aż pięć szklanych kloszy w kształcie półkuli, zabarwionych na ciepły bursztynowy odcień. Każdy zakończony jest metalową obramówką w złotym kolorze. Klosze zawieszone są na metalowym, dekoracyjnie wygiętym stelażu w kolorze mosiądzu antycznego. Regulowany przewód opleciony został dodatkowo ozdobnym łańcuchem. Lampa dzięki swoim rozmiarom będzie pasować najlepiej do średnich i dużych pomieszczeń.

Klasyczna lampa sufitowa Sassari nie posiada w komplecie świetlówek. Chcesz, by rozbłysła? Dobierz do tego modelu żarówki E27 o mocy maksymalnej 60W.

Wymiary
Średnica 65 cm
Wysokość 138 cm
Waga 7.08 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.