Dodaj odrobinę luksusu swoim wnętrzom

Lampa wisząca Scala to piękny model, który wniesie do twojego domu powiew luksusu. To design, który zupełnie odmieni charakter aranżacji salonu, gabinetu czy sali reprezentacyjnej. Idealna do stylu glamour - podkreśli jego przepych, blask dodatków i miękkie, połyskliwe materiały. Odnajdzie się także w stylu nowoczesnym, jeśli kontrastowo zestawimy blask jej kryształów i nowoczesną formą mebli i kolorystyką. Pasuje do różnych kolorów wystroju.

Metal i szkło to materiały, z których wykonana jest wyjątkowa lampa Scala. Ma charakter ozdoby, a to za sprawą kryształków K5. Kaskady kryształków przytwierdzone są do metalowej listwy, wiszącej na linkach.

Źródło światła lampy Scala to wbudowany LED. Można dowolnie sterować światłem, zmieniając jego barwy od ciepłej, poprzez neutralną do chłodnej. Można też przyciemniać i rozjaśniać światło. Kolory lampy Scala to chromowany metal i transparentne kryształki. Wymiary: 90 × 11 × 150 cm.

Lampa idealna do dużego salonu w stylu glamour. Najlepiej pasuje do jasnych aranżacji, mebli, ścian, dodatków, ale nie tylko. Może być ozdobą w sali reprezentacyjnej i restauracji.

Wymiary
Długość 90 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 150 cm
Waga 3.36 kg
Do pobrania