Lampa wisząca Soft Led – oświetlenie do pomieszczeń komercyjnych

Prosta i nowoczesna lampa wisząca Soft Led świetnie nadaje się do pomieszczeń takich jak sala szkoleniowa, sala reprezentacyjna, biuro, pomieszczenie sklepowe, magazyn, czytelnia, lokal gastronomiczny. Może odnaleźć się także w mieszkaniu – na przykład w kuchni, czy jadalni. Tak różniące się od siebie pomieszczenia, w których sprawdzi się lampa wisząca Soft Led, świadczą o jej uniwersalności. Najlepiej odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, industrialnych i minimalistycznych.

Lampa wisząca Soft Led została wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego. Jest w kształcie podłużnej listwy, zaokrąglonej na końcach, wiszącej na długich linkach. Źródło światła, czyli żarówka znajduje się w komplecie z lampą. Kolor – biały. Jej wymiary wynoszą: 8 × 150 cm.

Ta uniwersalna lampa będzie pasować do każdego rodzaju mebli - czy to klasyczne drewniane, czy nowoczesne w nietypowych kolorach. Zarówno w całkiem jasnym pomieszczeniu, jak i takim w zdecydowanych kolorach, będzie dobrze się prezentować.

Wymiary
Długość 95 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 150 cm
Waga 2.67 kg
Do pobrania