Nowoczesna, designerska i efektowna – gwiazda wśród lamp

Lampa wisząca Soleil to bardzo efektowny sposób na oświetlenie pomieszczeń mieszkalnych. Jest wyjątkowo dekoracyjna, więc jeśli zastanawiasz się jaką lampę kupić do ulubionego salonu, to już masz odpowiedź. Soleil z pewnością zachwyci każdego, kto przyjdzie Cię odwiedzić i nic dziwnego – jest absolutnie wyjątkowa. Idealnym miejscem dla niej jest salon, sypialnia, nowoczesny gabinet. Sprawdzi się w pomieszczeniach restauracyjnych. Pasuje do stylu nowoczesnego i glamour.

Lampa Soleil została wykonana z metalu. Przypomina rozbłyskującą gwiazdę wiszącą na lince. Pomiędzy jej promieniami znajduje się 12 oprawek na żarówki – gwint E14. To właśnie żarówki są tutaj źródłem światła. Dobierając je do lampy stawiaj na energooszczędne żarówki LED. Kolorem lampy jest brokatowe złoto. Wymiary wynoszą: 72 × 72 × 72 cm.

Najlepiej będzie wyglądała w salonie w stylu glamour. Pasuje do jasnych i ciemnych mebli. Świetnie prezentuje się na tle ciemnych ścian: ciemnozielonych, bordo, grafitowych, granatowych, tworzy z nimi efektowny kontrast.

Wymiary
Długość 72 cm
Szerokość 72 cm
Wysokość 72 cm
Waga 6.3 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Markslojd