Oświetlenie w minimalistycznym stylu do różnych aranżacji

Lampa Solin to rodzaj oświetlenia, który posiada bardzo uniwersalny design, dzięki czemu bez trudu dopasujesz ją do wielu domowych aranżacji. Pasuje zresztą nie tylko do mieszkania. Sprawdzi się w hotelu, sklepie, biurze. Można zastosować kilka takich samych lamp w jednym pomieszczeniu – na przykład nad długim stołem lub ladą. Zawiesisz ją w kuchni, jadalni, sypialni, pokoju młodzieżowym, korytarzu. Najlepsza do wnętrz nowoczesnych, minimalistycznych i loftowych.

Zrobiona z metalu lampa Solin to rodzaj jednopłomiennego zwisu o prostym designie. Jej ozdobą jest pojedynczy klosz w kształcie kielicha na lince. Źródło światła w lampie stanowi żarówka (E27). Należy dobrać ją osobno. Do lampy Solin pasują również energooszczędne żarówki LED. Lampa jest w praktycznym czarnym kolorze. Jej wymiary wynoszą: 11 × 100 cm.

Może wisieć jako oświetlenie w kilku punktach nad barem lub stołem w lokalu gastronomicznym. Tego typu oświetlenie z pewnością będzie świetnym pomysłem do pokoju młodzieżowego, urządzonego w modnej kolorystyce i z prostymi meblami.

Wymiary
Długość 11 cm
Średnica 11 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 137,5 cm
Waga 2 kg
Do pobrania