Lampa, która będzie idealna do jasnych, eleganckich pomieszczeń

Jeżeli preferujesz jasny, bądź pastelowy wystrój mieszkania, lubisz meble z drewna albo białe i chcesz mieć oświetlenie, które nie przytłoczy całości, stawiaj na wiszącą lampę Solin! To wyjątkowa propozycja, ponieważ jej uniwersalny charakter pozwala na umieszczenie lampy w różnych pomieszczeniach: salonie, sypialni, jadalni, kuchni, pokoju dziecięcym i młodzieżowy, biurze, hotelu, sklepie. Pasuje do stylu nowoczesnego, skandynawskiego, minimalistycznego, klasycznego.

Lampę Solin wykonano z metalu. To gustowny, delikatny, trójpłomienny zwis. Trzy klosze w kształcie podłużnych kielichów są umieszczone na regulowanych linkach, przymocowanych do okrągłej podsufitki. Zawieszenie ich na różnych wysokościach daje przyjemny dla oka efekt. Źródłem światła lampy Solin są żarowki ( gwint E27). Komplet ich nie zawiera, więc dokupujemy je osobno. Do lampy dedykowane są także żarówki LED. Lampa Solin jest cała biała. Wymiary to: 30 × 100 cm.

Lampa pasuje do mebli z jasnego drewna i białych - może z nimi stworzyć jasną aranżację w skandynawskim stylu. Opcjonalnie będzie stanowić oświetlenie kontrastujące z własnym kolorem na tle grafitowych ścian, czarnych mebli itp.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 30 cm
Średnica 30 cm
Wysokość 100 cm
Waga 4.3 kg
Do pobrania