Lampa, która będzie inspiracją dla wielbicieli zdecydowanego charakteru wnętrza

Lampa wisząca Sona nadaje pomieszczeniom oryginalnego charakteru. Pasuje w wielu miejscach: salonie, sypialni, pokoju młodzieżowym, kuchni, kawiarni, hotelu. Ze względu na kolorystykę i kształt sprawdzi się raczej w nowoczesnych wnętrzach. Dobrze komponuje się również z pomieszczeniami w stylu loftowym, industrialnym. Chociaż jest nowoczesna, nadaje wnętrzom ciepłego i przytulnego charakteru, warto więc przełamywać takimi akcentami surowość niektórych nowoczesnych aranżacji.

Sona wykonana została z aluminium. Ma bardzo ładny, estetyczny klosz - u góry w kształcie stożka i rozszerzający się ku dołowi. Klosz jest otwarty, więc światło nie będzie miało żadnych przeszkód, aby rozpraszać się w pomieszczeniu. Do lampy potrzebujesz tylko jednego źródła światła – zwykłej żarówki (gwint E27). Do lampy Sona pasują również żarówki LED. Lampa jest czarna, a jej wnętrze wymalowano na złoty kolor, co ociepla jej charakter. Wymiary wynoszą: 35 × 35 × 35 × 111 cm.

Lampa pięknie komponuje się z ciemnymi wnętrzami. Czerń, ciemny brąz czy grafit to wymarzone dla niej otoczenie. Również wśród mebli z ciemnego drewna będzie robić doskonałe wrażenie. Pasują do niej także złote dodatki.

Wymiary
Długość 35 cm
Szerokość 35 cm
Średnica 35 cm
Wysokość 111 cm
Waga 1.1 kg
Do pobrania