Lampa wisząca Stars – pomysł do pokoju nastolatka

Nastolatki najczęściej nie chcą już lamp i wystroju nawiązującego do bajek – chyba, że chodzi o kultowe filmy i postaci. Póki masz wpływ na ich styl, pomóż im kształtować dobry gust, jeśli chodzi o design mieszkania. Lampa do pokoju nastolatka powinna być nie tylko funkcjonalna, ale i estetyczna. Dobrze widziane będą nowoczesne, designerskie modele, choć sprawdzi się też równie dobrze lekko „podkręcona” detalami klasyka. Do tej kategorii należy lampa wisząca Stars.

Lampa wisząca Stars to stonowane rozwiązanie, które będzie pasowało do każdego nowoczesnego pokoju. Szara lampa wisząca wyróżnia się wzorem w białe gwiazdki. Lekko spłaszczony jasny klosz w formie walca (40 cm średnicy) ładnie rozprasza światło po całym pomieszczeniu. Wykonana z metalu i tkaniny lampa ma wysokość 90 cm – dlatego najlepiej nadaje się do pomieszczeń o standardowej wysokości.

Lampa wisząca ze względu na swój uniwersalny design świetnie sprawdzi się nie tylko w pokoju u nastolatka, ale również u niemowlęcia, jako oświetlenie górne.

Wymiary
Średnica 40 cm
Wysokość 90 cm
Waga 2.4 kg
Do pobrania