Nadaje stylowego charakteru reprezentacyjnym pomieszczeniom

Lampa wisząca Świecznik to piękny, elegancki model. Stylizowana na dawne źródła oświetlenia, do złudzenia przypomina żyrandole-świeczniki używane w reprezentacyjnych wnętrzach. Najlepiej pasuje do stylu klasycznego, retro, glamour, kolonialnego. Idealna do salonu, dużego korytarza, albo stylowej jadalni. Sprawdzi się też w salach reprezentacyjnych, eleganckich restauracjach i hotelach. Nadaje ton całemu pomieszczeniu, przyciągając uwagę każdego, kto wejdzie do środka.

Świecznik to lampa wykonana ze stali i odlewu ZNAL. Jest bardzo ozdobna - zarówno podsufitka, stelaż jak i ramiona z oprawkami na żarówki są kunsztownie dekorowane. Lampa wisi na zawiesiu w formie łańcucha, co dodaje jej charakteru. Źródło światła to pięć żarówek (gwint E14) bez dodatkowych abażurów. Warto dobrać do lampy dedykowane żarówki LED. Kolor lampy to patyna. Wymiary wynoszą: 50 × 50 × 55 cm.

Pasuje do mebli z drewna, mogą być stylizowane na antyki. Idealnie komponują się z nią dodatki typu obrazy w ozdobnych ramach, ciężkie zasłony o nasyconych kolorach czy meble obite aksamitem.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Średnica 50 cm
Wysokość 55 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna