Elegancka i stylowa lampa do salonu

Piękna i ozdobna lampa Świecznik przypomina dawne żyrandole, jakie wieszano w reprezentacyjnych wnętrzach. Nadaje się do pomieszczeń typu salon, biblioteka, gabinet, sala reprezentacyjna, stylowa restauracja. Najlepiej sprawdzi się w pomieszczeniach w stylu klasycznym, kolonialnym, glamour, retro. To wyjątkowe oświetlenie, stylizowane na ozdobny świecznik. Będzie przyciągać wzrok, dlatego powinna mieć odpowiednią oprawę.

Lampa wisząca Świecznik została zrobiona ze stali i odlewu ZNAL. To sześciopunktowy żyrandol, bardzo ozdobny i przemyślany pod każdym względem. Wszystko stanowi tutaj ozdobę: podsufitka, kunsztowny stelaż i ramiona z oprawkami na żarówki. Nawet zawiesie jest w formie ozdobnego łańcucha. Źródło światła to żarówki. Można dobrać do lampy energooszczędne żarówki LED. Kolor lampy – patyna. Wymiary wynoszą: 50 × 50x 55 cm.

Lampa pasuje do salonu, urządzonego w drewnie. Można stworzyć z nią aranżację w domowej bibliotece z drewnianymi regałami na książki i obrazami w rzeźbionych ramach.

Wymiary
Długość 50 cm
Szerokość 50 cm
Średnica 50 cm
Wysokość 55 cm
Waga 1.75 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Lemir Wosik i Wesołek spółka jawna