Futurystyczna lampa idealna do pokoju nastolatka

Lampa Tamiza podkreśli chłodnym blaskiem wnętrza w stylu nowoczesnym, industrialnym, loftowym i vintage. Jest propozycją w sam raz do oświetlenia pokoju młodzieżowego. Poza tym doskonale nadaje się do kuchni, przedpokoju i wnętrz barowych. Dla lepszego efektu możesz w pomieszczeniu zawiesić kilka takich samych lamp i stworzyć wyjątkową kompozycję. Nie jest to typowe oświetlenie, więc jeśli szukasz czegoś oryginalnego, co podkreśli niebanalne wnętrze, lampa Tamiza będzie strzałem w 10.

Materiałem, z którego wykonano lampę Tamiza, jest szkło. Jej niezwykle oryginalny klosz ma kształt szklanego słoika, który nabiera charakteru, gdy umieści się w nim ozdobną żarówkę. Możesz dobrać energooszczędną żarówkę LED. Klosz wisi na regulowanym przewodzie. Dla lepszego efektu stawiaj na ozdobne żarówki. Kolor lampy – niebieski. Wymiary to: 15,2 × 90 cm.

Bardzo dobrym miejscem dla lampy Tamiza to - oprócz pokoju młodzieżowego - bar urządzony w chłodnych kolorach, co niebieska lampka (a najlepiej kilka) doskonale zaakcentuje.

Wymiary
Szerokość 15,2 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon