Lampa wisząca Tamiza – światowy design!

Masz wrażenie, że wystrój Twojej kuchni lub sypialni jest zbyt zachowawczy? Najwyższa pora ożywić wnętrze o neutralnym charakterze za pomocą kolorów wywołujących pozytywne emocje. Doskonała na taką okazję jest lampa wisząca Tamiza, której klosz w kolorze fiołkowym kojarzy się z fioletowymi polami lawendy w południowej Francji.

Kiedy organizujesz przyjęcie, pragniesz, aby zaproszeni goście czuli się u Ciebie swobodnie i radośnie. W takim razie przyda Ci się oryginalna lampa wisząca, która emituje światło o fiołkowej barwie. W blasku takiego światła znacznie łatwiej będzie się zintegrować i spędzić czas na ciekawych rozmowach.

Klosz lampy wisi na czarnym kablu, którego długość jesteś w stanie regulować zależnie od swoich potrzeb. Przykładowo, jeśli Ty i Twoi goście urządzacie imprezę karaoke, klosz możesz podnieść wyżej, aby wysokie osoby nie zawadziły o niego czubkiem głowy. Jeśli natomiast organizujecie wieczór z grami planszowymi, stylowa lampa wisząca może znajdować się niżej, przez co lepiej zobaczycie drobne przedmioty.

Tamiza - wymiary
Szerokość 15,2 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon
Informacje techniczne

kolor: fuksja/róż

typ gwintu: E27

max moc źródła światła: 60W

ilość źródeł światła: 1

źródło światła w komplecie: nie

klasa szczelności (IP): 20

gwarancja (miesiące): 24

Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał szkło
Typ gwintu E27
Max moc źródła światła 60W