Lampa wisząca Tarbes – efektowny dodatek do nowoczesnych wnętrz

Lubisz przedmioty stylowe, a zarazem praktyczne? Ta czarna metalowa lampa wyróżnia się niebanalną konstrukcją, a przy tym jest bardzo solidna i łatwa do utrzymania w czystości. Z uwagi na nieco surową formę najlepiej będzie korespondować z modną loftową stylistyką. Jeśli nie należysz do miłośników tego klimatu, nic nie szkodzi. Lampa wisząca Tarbes bez problemu odnajdzie się w minimalistycznych oraz skandynawskich aranżacjach.

Wykonana jest z cienkich drutów zespolonych tak, aby powstała ażurowa klatka o lekko wydłużonym kształcie. Wytrzymały i szlachetny metal przekłada się nie tylko na wysoką estetykę jej wyglądu, ale również długie i bezusterkowe działanie. We wnętrzu geometrycznego klosza kryje się gwint typu E27 umożliwiający wykorzystanie żarówki o maksymalnej mocy 60W. Taki rodzaj osłonki spektakularnie rozprasza światło po zmroku. Ma także ten plus, że w przeciwieństwie do zabudowanych modeli nie gromadzi kurzu.

Ta nowoczesna lampa wisząca z uwagi na optyczną lekkość, znakomicie będzie sprawować się w pomieszczeniach o małym metrażu. W tych bardziej przestronnych może pełnić funkcję oświetlenia uzupełniającego.

Wymiary
Długość 110 cm
Średnica 32,5 cm
Waga 0.843 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo