Lampa wisząca Townshend 5 - styl industrialny w Twoim wnętrzu

Lampa wisząca Townshend 5 to efektowna propozycja do nowoczesnych wnętrz w stylu loftowym. Lampa stanowi intrygujące połączenie naturalnego drewna, czarnego metalu oraz widocznego kabla, który równocześnie jest pełni rolę łańcuszka. Całość prezentuje się bardzo stylowo i industrialnie.

Największą ozdobę lampy stanowią trzy ażurowe klosze o geometrycznym kształcie. Wykonana z czarnego metalu siatka, stanowi efektowną oprawę dla żarówki. Klosze zwisają z drewnianej listwy na czarnym grubym kablu. Konstrukcja podtrzymywana jest przez geometryczną podsufitkę o tym samym kolorze.

Lampa posiada trzy punkty świetlne z oprawkami E 27 oraz możliwością wkręcenia żarówek o mocy maksymalnej 60 W. Ze względu na industrialny charakter lampy i ażurowe klosze warto postawić na dekoracyjne żarówki filamentowe.

Lampa wisząca Townshend 5 świetnie sprawdzi się jako oświetlenie kuchni, salonu, gabinetu lub sypialni. Możesz powiesić ją jako samodzielne oświetlenie lub zestawić z większym modelem w ramach tej samej serii.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 55 cm
Wysokość 20 cm
Waga 2.87 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo