Lampa wisząca Townshend - vintage do kwadratu

Czy do salonu, czy do lokalu - industrialna lampa wisząca Towshend pasować będzie do każdego wnętrza w stylu vintage z surowym wykończeniem. Naturalne materiały: metal i drewno tworzą konstrukcję, która wygląda jak prawdziwe dzieło sztuki. Aż 110 centymetrów długości daje nieograniczone możliwości regulowania położenia lampy przy niewielkim wysiłku. Każde z sześciu źródeł światła możesz dowolnie podnosić lub obniżać - zgodnie z aktualną potrzebą.

Posiadasz kuchenną wyspę lub blat? Oprawa świetlna z drewna i metalu będzie strzałem w dziesiątkę. Liczne źródła światła sprawdzą się także w lokalach użytkowych - bary i kawiarnie zyskają dzięki nim niezbędne światło i nietuzinkową dekorację. Każde ze źródeł światła może mieć maksymalną moc 60W, co umożliwi oświetlenie sporej przestrzeni. Do modelu Townshend poleca się klasyczne żarówki o gwincie E27, które dostaniesz w każdym sklepie. Wariant energooszczędny to dodatkowa korzyść w postaci niższych rachunków za prąd.

Stal i drewno to jedno z najmodniejszych i najbardziej stylowych połączeń. W pomieszczeniu wyposażonym w lampę do kuchni i salonu poczujesz się jak w eleganckim lofcie. Oświetlenie Townshed sprawi, że w całym wnętrzu zapanuje wyjątkowa, swobodna aura.

Wymiary
Długość 110 cm
Szerokość 100 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo