Lampa wisząca Trabo Simple — skandynawska prostota

Szukasz stylowej lampy do wnętrza w stylu skandynawskim lub industrialnym? Lampa wisząca Trabo Simple zachwyca prostotą budowy i nowoczesnym wyglądem. Model stanowi modne połączenie drewna, designerskich żarówek oraz dekoracyjnych elementów z czarnego metalu.

Lampa Trabo Simple to model, który nie posiada klasycznych kloszy. Oświetlenie tworzą żarówki filamentowe, które wprowadzają przytulne i jasne światło o maksymalnej mocy 60W. Oprawki zostały ukryte w stylowej listwie wykonanej z drewna w kolorze szarej sosny. Konstrukcja lampy podtrzymywana jest przez dwa podwiesie w kolorze czarnym oraz stylową podsufitkę.

Lampa Trabo Simple posiada sześć punktów świetlnych, dzięki czemu jest dobrym wyborem do dużych pomieszczeń, w których zależy Ci na jasnym oświetleniu. Wymiary — wysokość 110 cm i długość 115 cm sprawiają, że lampa dobrze prezentować się będzie w większej przestrzeni.

Model Trabo Simple to sposób na stylowe i designerskie oświetlenie nowoczesnego wnętrza. Wysoka jakość materiałów sprawia, że lampa prezentuje się bardzo efektownie.

Wymiary
Długość 115 cm
Szerokość 8-12 cm
Wysokość 110 cm
Waga 5.8 kg
Do pobrania