Niezwykły barwny akcent, który ożywi pokój

Lampa wisząca Troll to propozycja dla osób, które lubią żywe kolory we wnętrzach. Jej zdecydowany charakter będzie wybijał się na pierwszy plan, choć nie jest to bardzo duża lampa. W domu możesz powiesić ją w pokoju młodzieżowym, dziecięcym, sypialni, kuchni, jadalni, przedpokoju. Będzie pasować do niektórych punktów gastronomicznych i sklepów. Najlepiej czuje się w wystroju nowoczesnym i eklektycznym. Dzięki lampie Troll ożywisz wnętrze, które nabierze wyrazistego klimatu

Lampa Troll zrobiona jest ze szkła. Jej nietypowy klosz przypomina nieregularną, półprzezroczystą bryłę, kojarzącą się z kamieniem szlachetnym. Lampa wisi na transparentnym przewodzie, a za jej gustowny, estetyczny wygląd odpowiadają chromowane elementy wykończenia. Do lampy dedykowana jest żarówka LED o gwincie E27. Troll to lampa posiadająca tylko jedno źródło światła. Lampa ma głęboki, morski kolor. Wymiary wynoszą: 40 × 90 cm.

Można zastosować ją jako oświetlenie do pokoju dziecka, wprowadzi tam spokojny, ale wyrazisty kolor. Inną opcją jest zastosowanie kilku takich lamp w kuchni lub jadalni. Mogą być w różnych kolorach, co doda charakteru szczególnie kuchniom urządzonym na biało.

Wymiary
Szerokość 40 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Argon