Lampa wisząca Umbra – dla miłośników równowagi

Nie lubisz nadmiaru i najlepiej czujesz się w gustownie urządzonych, minimalistycznych wnętrzach? Cenisz sobie spokój i równowagę, jaką zapewniają surowe aranżacje pomieszczeń? Ich doskonałym dopełnieniem może być lampa wisząca Umbra. Jej wyróżnikiem jest prosty design i elegancja, jaką zapewnia uniwersalne połączenie czerni i złota.

Lampa wisząca Umbra wykonana jest w całości z metalu. Posiada czarny abażur w kształcie półkuli ze złotym wnętrzem oraz wkręt na jedną żarówkę. Mocowana do sufitu podstawa lampy ma kształt czarnego walca. Lampa jest łatwa do utrzymania w czystości – wystarczy przetrzeć ją z kurzu.

Prosty model i geometryczna precyzja wykonania sprawiają, że lampa doskonale dopasowuje się do wnętrz w stylu klasycznym, nowoczesnym i minimalistycznym. Lampa wisząca jest uniwersalna – może stanowić element wystroju kuchni, jadalni, pokoju dziennego, a także salonu czy biblioteki. Lampa wisząca Umbra „lubi” towarzystwo skromnych bibelotów, np. metalowych ramek czy prostej ceramiki.

Wymiary
Długość 146 cm
Średnica 35 cm
Wysokość 18 cm
Waga 1.65 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Black Red White S.A.