Lampa wisząca Umbra - nowoczesność w klimacie retro

Marzysz o stworzeniu przytulnego, a zarazem nowoczesnego wnętrza? Postaw na ciepłe, pastelowe kolory oraz prosty, ponadczasowy design akcesoriów. Ich zwieńczeniem będzie lampa wisząca Umbra. Wyróżnia ją prosty, minimalistyczny design oraz połączenie ciepłych i stylowych kolorów: pudrowego różu oraz złota. Nowoczesna lampa Umbra sprawdzi się w kuchni urządzonej w stylu retro, a także w salonie, jadalni czy pracowni. Klasyczny design lampy sprawia, że nadaje się do niemal każdego pomieszczenia.

Metalowa lampa wisząca posiada klosz w kształcie półkuli. Z zewnątrz ma on barwę pudrowego różu, wewnątrz natomiast - wykończenie w kolorze złota. Lampa posiada wkręt na jedną żarówkę. Metalowy klosz jest łatwy do konserwacji i czyszczenia - na co dzień wystarczy przetrzeć go z kurzu wilgotną ściereczką.

Lampa Umbra dobrze komponuje się z pomieszczeniami w jasnej, pastelowej kolorystyce. Jej zaletą jest ponadczasowy design. Dzięki niemu, nawet jeśli zdecydujesz się na całkowitą zmianę wystroju Twojego mieszkania, możesz być pewien, że lampa wciąż będzie do niego pasować.

Wymiary
Długość 146 cm
Średnica 35 cm
Wysokość 18 cm
Waga 1.65 kg
Do pobrania