Elegancja, styl i blask – czyli charakterystyczne cechy lampy Varus

Piękna i efektowna lampa Varus może stać się ozdobą salonu, przyciągając spojrzenia i rzucając na całość podkreślony kolorem blask. Powiesisz ją w salonie, sypialni, jadalni, pomieszczeniach reprezentacyjnych, stylowym biurze lub kawiarni. Jest idealna do stylu glamour, nowoczesnego i klasycznego. Jej lekkość, blask i elegancki wygląd dodają wyrazu wszystkim pomieszczeniom. Umieść ją w swoim ulubionym pokoju, a z przyjemnością będziesz się w nim relaksować w długie wieczory.

Lampa Varus zrobiona jest z metalu i szkła. Jej klosz zawieszony na lince ma kulisty kształt. Jej dwukolorowa barwa, sprawia, że wygląda jeszcze bardziej efektownie. Źródłem światła jest tutaj żarówka o gwincie E27. Potrzebna jest tylko jedna, można wybrać energooszczędną, ledową, a dla podkręcenia wyglądu lampy – ozdobną.

Kolory lampy to połączenie złotego i transparentnego. Szczególnie ładnie wygląda to połączenie na kloszu. Wymiary wynoszą: 120 × 20 cm.

Taka lampa ładnie wygląda w ciepłych kolorach jak krem, żółty, piaskowy, odcienie brązu, ale biel i czerń również jej służą. Pasują do niej różne rodzaje mebli od nowoczesnych po antyki.

Wymiary
Długość 120 cm
Średnica 20 cm
Waga 1.08 kg
Do pobrania