Błyszcząca kropka nad i w każdej aranżacji

Lampa Varus to propozycja dla osób, które lubią blask, nowoczesny design i unikalny styl. Choć jej kształt jest inspirowany tradycyjnym oświetleniem to wykonanie i efekt końcowy oszałamia. Lampa będzie lśniącym akcentem w salonie, sypialni, jadalni, gabinecie, sali reprezentacyjnej, restauracji. Wszędzie dodaje uroku, nawet kiedy nie świeci. Jest więc idealną ozdobą pomieszczenia w dzień i wieczorami. Najlepiej komponuje się ze stylistyką glamour, nowoczesną i klasyczną.

Lampa Varus wykonana jest ze szkła i metalu. Trzy kuliste, dwukolorowe klosze zawieszone na linkach, przymocowanych do okrągłej podsufitki mają różne wielkości. Dodaje im to oryginalności, podobnie jak ich kaskadowe rozmieszczenie na różnych długościach.

Trzy żarówki o gwincie E27 należy dobrać osobno. Warto zdecydować się na energooszczędne żarówki LED. Lampa jest w dwóch kolorach: złotym i transparentnym. Wymiary wynoszą: 120 × 51 cm

Dobrze komponuje się z bielą i drewnem. Pasują do niej także białe meble, drewniane podłogi i raczej ciepłe odcienie wnętrz (np. świetnie wygląda w towarzystwie brązu). Meble mogą być obite aksamitem lub ekoskórą, pasują zarówno te nowoczesne, jak i antyki.

Wymiary
Średnica 51 cm
Wysokość 120 cm
Waga 4.57 kg
Do pobrania