Lampa wisząca/ wentylator Azura - klasyka i nowoczesność

Szukasz stylowego oświetlenia do przestrzennego wnętrza? Lampowentylator Azura to designerska propozycja, która zapewni Ci światło oraz przyjemny powiew, zawsze gdy tego potrzebujesz. Wysoka jakość użytych materiałów w połączeniu z nowoczesnym designem sprawiają, że lampowentylator Azura prezentuje się bardzo nowocześnie.

Lampowentylator posiada lekką konstrukcję wykonaną z metalu w kolorze satynowym. Półokrągły klosz z mlecznego szkła opalizowanego daje przyjemne i ciepłe światło. Łopaty wentylatora zostały wykonane z płyty MDF w kolorze naturalnego drewna. Stonowana kolorystyka sprawia, że elementy efektownie korespondują ze sobą.

Wentylator posiada trzy stopnie regulacji prędkości oraz możliwość zmianę kierunku. Wygodne sterowanie umożliwia zintegrowany włącznik sznurkowy. Lampa posiada w komplecie żarówkę o mocy 60W.

Oryginalna stylistyka w połączeniu z klasycznym kształtem sprawiają, że model świetnie prezentować się będzie zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnie urządzonych pomieszczeniach.

Wymiary
Średnica 132 cm
Wysokość 40,6 cm
Waga 6.68 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.