Lampa wisząca/ wentylator Champion — styl retro i elegancja

Lampa wisząca/wentylator Champion to propozycja dla miłośników stylu retro oraz klasycznych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Lampa stanowi efektowne połączenie konstrukcji w kolorze starego złota oraz skrzydeł o barwie drewna typu orzech. Opalizowane szkło klosza zapewnia ciepłe i łagodne światło.

To, co wyróżnia lampowentylator Champion to imponująca średnica 106,6 cm. Szerokie skrzydła rozchodzą się na cztery strony z plafonu w kolorze starego złota. Centralny punkt konstrukcji stanowi okrągły klosz wykonany z opalizowanego szkła. Całość podtrzymywana jest przez stylową podsufitkę.

Wentylator posiada trzy zakresy prędkości oraz możliwość zmiany kierunku. Wyłącznik sznurkowy pozwoli Ci łatwo dostosować jego pracę do Twoich potrzeb. Pojedynczy punkt świetlny umożliwia montaż żarówki o maksymalnej mocy 60W.

Lampa wisząca/wentylator Champion świetnie sprawdzi się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym lub retro. Stonowana kolorystyka i wysokiej jakości materiały sprawiają, że Champion prezentuje się stylowo i elegancko.

Wymiary
Średnica 106,6 cm
Wysokość 41,5 cm
Waga 4.46 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Globo Eastern Europe S.R.O.