Lampa wisząca Wire - z kloszem w formie sieci

Minimalistyczna lampa zwykle świetnie kontrastuje z bielą lub szarością ścian – i w takim połączeniu będzie wyglądać najlepiej. Lampy od dawna nie pełnią wyłącznie funkcji praktycznej – mogą być świetną ozdobą mieszkania, a właściwe i przy okazji stylowe oświetlenie jest jego prawdziwą „kropką nad i”.

Lampa wisząca Wire to świetne rozwiązanie do mieszkania, w którym brakuje wyrazistego nowoczesnego akcentu. Czarna lampa świetnie komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami pomalowanymi na podstawowe kolory – biel, beż czy szarość, choć świetnie sprawdzi się również zestawiona z innymi, bardziej wyrazistymi barwami, np. granatem lub ciemnym fioletem. Najlepiej pasuje do wnętrz o nowoczesnym charakterze, choć na zasadzie kontrastu ciekawie będzie wyglądać również we wnętrzach o charakterze modern vintage, z meblami z lat 50. – 70.

Metalowa lampa Wire wyróżnia się od innych skomplikowanym kloszem, przypominającym splątaną wełnę lub pajęczą sieć. Przejrzysta konstrukcja zapewnia równomierne oświetlenie w każdym kącie pomieszczenia. Do lampy pasuje żarówka klasy AA++ o mocy 60W. Żarówkę należy dokupić osobno.

Wymiary
Długość 120 cm
Średnica 44 cm
Waga 2.8 kg
Do pobrania