Lampa Workshop — oświetl swoje wnętrze!

Oświetlenie wnętrza to niezwykle istotny i niestety często pomijany element dekoracji. Dzięki jego prawidłowym doborze jesteś w stanie odmienić swoje wnętrze, nadać mu stylu i klimatu. Jedną z lamp, jaką znajdziesz w naszej ofercie, jest wiszący model Workshop. Stanowić będzie wiodącą ozdobę Twojego wnętrza, a to wszystko dzięki swojemu nietuzinkowemu designu.

Wisząca lampa Workshop posiada jedno źródło światła o maksymalnej mocy 60 W. Wprost idealnie sprawdzi się w roli dodatku do Twojego wnętrza. Zapewni przyjemny klimat i atmosferę, sprzyjającą rodzinnym spotkaniom i wieczorom w towarzystwie ciepłych herbat.

Lampa została wykonana ze stali. Jest solidna i trwała, a dzięki swojej nietuzinkowej formie, także i prosta do utrzymania w czystości. Kurz nie osadza się nadmiernie na lampie i jest praktycznie niewidoczny.

Średnica wynosząca 23 cm oraz wysokość 150 cm w zupełności pozwalają na umieszczenie lampy w nietypowych i ciasnych miejscach. Nie zastanawiaj się, po prostu wybierz lampę Workshop!

Wymiary
Średnica 23 cm
Wysokość 150 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting