Lampa wisząca Zara - sufit nieoczywisty

Sufit to spora powierzchnia, na której rzadko kiedy coś się dzieje. A gdyby tak ożywić go designerską lampą? Posłuży ona wtedy nie tylko jako źródło światła, lecz także podziwiana przez wszystkich ozdoba. Znakomity przykład stanowi lampa wisząca Zara, która genialnie sprawdzi się zarówno w domowych wnętrzach, jak i restauracjach czy klubach.

To intrygujący model wykonany z wysokiej jakości metalu pokrytego czarnym kolorem. Główny element zdobniczy stanowi zamocowane do przewodu koło poprzedzielane prętami przypominającymi szprychy. Pod nim znajduje się oprawka na żarówkę z gwintem typu E14. Ponieważ ta część lampy pozostaje odsłonięta, warto wybrać żarówkę Edisona i podziwiać jej dekoracyjny żarnik oraz niecodzienny kształt. Podstawę lampy stanowi niewielka, okrągła platforma mocowana do sufitu.

Całość wygląda niezwykle interesująco. Ta czarna lampa przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom ruchu kołowego. Świetnie odnajdzie się w tradycyjnych i stylowo postarzanych wnętrzach, a także minimalistycznych i oszczędnych w dodatki. Będzie również oryginalną ozdobą pokoju młodzieżowego lub sali restauracyjnej. Wymiary: długość: 120 cm, średnica: 30 cm. Typ gwintu: E14.

Wymiary
Długość 120 cm
Średnica 30 cm
Do pobrania