Lampa zewnętrzna dekoracyjna Montana — gwiazda wśród oświetlenia!

Szukasz stylowego oświetlenie zewnętrznego? Lampa dekoracyjna Montana w kształcie gwiazdy rozjaśni Twój taras, balkon lub ścianę domu. Możesz także powiesić ją w oknie i cieszyć się gwiezdnym blaskiem po obu stronach szyby. To wspaniała dekoracja na czas Świąt oraz całej zimy.

Lampa zewnętrzna Montana ma kształt gwiazdy o lekko zaokrąglonych ramionach. Delikatna metalowa konstrukcja została pokryta taśmą LED o temperaturze barowej 3000K. Ciepły, żółty odcień światła o maksymalnej mocy 6W, dobrze współgra z kształtem lampy, tworząc nastrojowe i przytulne oświetlenie.

Lampa przystosowana jest do zasilania 230V z transformatorem 12V. Podłączenie do prądu umożliwia dyskretny przewód z tyczką. Zastosowana klasa szczelności IP44 chroni konstrukcję lampy przed zanieczyszczeniami oraz czynnikami atmosferycznymi.

Lampa dekoracyjna Montana to świetny sposób na zewnętrzną aranżację świetlną domu. Lekka konstrukcja oraz modny kształt sprawiają, że możesz powiesić ją zarówno w oknie, na barierce, jak i na ścianie. Przekonaj się sam!

Wymiary
Długość 1,5 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 48 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania