Lampion - zaproś światło do swojego wnętrza.

Nic nie tworzy tak przytulnej i nastrojowej atmosfery jak płomień świecy. Najlepiej umieszczonej w stylowym i modnym lampionie! Metalowy lampion w kolorze czarnym to stylowy dodatek do nowoczesnych wnętrz oraz idealna ozdoba balkonu lub ogrodu. Przekonaj się sam!

To, co wyróżnia lampion to ażurowa konstrukcja wykonana z czarnego metalu. Delikatne linie łączą się w kształcie geometrycznej bryły, okalając okrągłą podstawkę po świece. Ażurowa konstrukcja ułatwia zapalanie ognia. Wygodna rączka pozwoli Ci przenieść lampion w dogodne miejsce.

Stylowy lampion o wymiarach 23 cm długości i 24 cm wysokości, dobrze prezentować się będzie zarówno na stole, jak i stojąc bezpośrednio na płytkach tarasu lub balkonu. Metal jest odporny na czynniki atmosferyczne, dzięki czemu lampion świetnie sprawdzi się jako zewnętrzna ozdoba.

Geometryczny kształt i nowoczesny materiał wykonania sprawiają, że lampion będzie efektowną ozdobą również w środku pomieszczenia. To dobry wybór do nowoczesnych wnętrz w stylu industrialnym, loftowym lub skandynawskim.

Wymiary
Długość 23 cm
Szerokość 23 cm
Wysokość 24 cm
Waga 0.6 kg
Do pobrania