Lampion ze szkła – marynarski urok

Marzy Ci się styl wnętrza inspirowany zamorskimi rejsami marynarzy? Jednym z jego elementów są lampiony. Kiedyś oświetlały one drogę marynarzom lub piratom. Dziś z ich pomocą stworzysz rodzinną lub romantyczną atmosferę bez takich przygód, nie wychodząc z domu.

Lampion dekoracyjny tworzą szklane, transparentne ścianki, które rozpraszają jasny blask świecy. Całość jest oprawiona w metalową podstawkę i uchwyt do powieszenia lub przenoszenia w złotym kolorze. Szklany lampion o średnicy 13,5 cm i wysokości 19 cm możesz ustawić w towarzystwie wazonu lub rodzinnych zdjęć. Doda też uroku na balkonie, w ogrodzie czy też na tarasie.

Lampion ze szkła będzie odpowiednią oprawą dla świecy. Doskonale będzie wyglądać we wnętrzu w stylu marynistycznym. Lampion można uzupełnić nie tylko świecą, ale również światełkami LED, ozdobnymi kamieniami lub cottonballsami. Szklana latarenka z zapaloną w środku świecą da złote, klimatyczne światło. W parze z drugim, takim samym lampionem lub ich większą ilością będzie wyglądać najlepiej.

Wymiary
Średnica 13,5 cm
Wysokość 19 cm
Waga 0.79 kg
Do pobrania