Lampion szklany - złote światło świec

Jak uczynić przyjemniejszym jesienny, zimny wieczór? Wykorzystaj miękkie koce, wygodne poduchy, zapal świecę w szklanym lampionie , a w ulubionym kubku zaparz kakao.W tak urządzonym salonie czy sypialni żadna wichura za oknem nie będzie Ci straszna. Rozproszone złote płomyki świecy rozpalonej w lampionie poprawią Ci nastrój i stworzą spokojną, domową atmosferę. Świeca może być dodatkowo zapachowa. Taka jesienna aromaterapia sprawi, że poczujesz się zdecydowanie lepiej.

Ten stylowy i oryginalny lampion sprawdzi się podczas spotkania we dwoje, przyjęcia dla znajomych oraz wieczoru spędzanego z najbliższymi. Jego ciepłe światło sprzyja relaksowi. Lampion ze szkła i metalu posiada zamykane drzwiczki i okrągły uchwyt, za który łatwo powiesisz lub przeniesiesz go w dowolne miejsce domu.

Model posiada rozmiar 14 x 14 x 39 cm, wysokośc bez uchwytu. Uzupełnij go o blokową świecę, również dostępną u nas. Zapalony lampion doda uroku nie tylko wnętrzom w mieszkaniu, ale również w ogrodzie czy na balkonie w letni wieczór.

Wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 39 cm
Waga 1.466 kg
Do pobrania