Lampion z ledowymi światełkami – zaczynamy przygotowania do świąt!

Okres zimowy, a szczególnie bożonarodzeniowy, nieodłącznie kojarzy nam się z przytulnym, udekorowanym mieszkaniem, w którym pierwsze skrzypce grają światła. Kto z nas nie lubi w długie, grudniowe wieczory rozsiąść się w fotelu z ulubioną książką w towarzystwie migoczących subtelnie światełek? Niech udzieli Ci się świąteczna atmosfera i sprawdź, jak za pomocą drobnych dodatków będziesz mógł wprowadzić do swojego domu odrobinę magii.

Przedstawiamy Ci lampion z ledowymi światełkami w kolorze czarnym. Lampion ma bardzo prostą formę. Kształtem przypomina zwykłą szklankę, na której dnie umieszczone zostały migoczące światełka w technologii LED.

Lampion pokrywają zimowe dekoracje w kolorze białym. Na rysunku przedstawione zostały czmychające między leśnymi choinami refinery, a z nieba sypią się płatki śniegu.

Lampion ma wymiary 10 × 15 cm, sprawdzi się więc jako dopełnienie świątecznej dekoracji Twojego stołu, albo jako samodzielna ozdoba. Lampion ledowy będzie dobrze komponował się z ozdobami w kolorze czerwonym lub złotym. Wybierz z naszej świątecznej kolekcji ulubione dodatki i przygotuj się na święta!

Wymiary
Szerokość 10 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.32 kg
Do pobrania