Gotowy na święta? Lampion ledowy na Twoim stole

Jeszcze nie zdecydowałeś, jak wystroić mieszkanie na święta? Nawet jeśli odkładasz to na ostatnią chwilę, to nic straconego. Wcale nie potrzeba wiele, by wprowadzić do swojego domu świąteczny nastrój. O wszystkim tak naprawdę decydują dodatki, które w mgnieniu oka odmienią Twoje wnętrze, a my mamy dla Ciebie propozycję – lampion LED z zimowym motywem.

Oferowany przez nas lampion LED w kolorze czarnym, ozdobiony białymi reniferami, które beztrosko biegają wśród ośnieżonych choinek i białych śnieżynek, to prosty pomysł na udekorowanie świątecznego stołu. Nie musisz się obawiać, że świeca zbyt szybko się wypali – nasz lampion wyposażony jest w światełka ledowe, które będą palić się znacznie dłużej niż tradycyjne świecie.

Na stół połóż świąteczny obrus lub prosty bieżnik (znajdziesz je w naszej świątecznej ofercie), na którym umieścisz po prostu nasz lampion ledowy. Proste, prawda? Spróbuj skomponować dodatki w kolorze czerwonym, białym lub zielonym. Takie zestawienie kolorów idealnie wpisuje się w świąteczną stylistykę.

Wymiary
Szerokość 10 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.42 kg
Do pobrania