Lampka dziecięca Sparino – spokój i komfort Twojego dziecka

Światło pełni szczególną rolę w pokoju dziecka. Wybór powinien zależeć nie tylko od wyglądu pokoju, ale też od wieku i potrzeb dziecka. Innego typu oświetlenia będziesz potrzebować, urządzając pokój niemowlęcia, a innego będzie wymagało domowe królestwo Twojego nastolatka. Bezpieczeństwo i praktyczność przede wszystkim – ale wcale nie wyklucza to jednocześnie estetyki.

Lampka dziecięca Sparino rozświetli i rozweseli każde, nawet najbardziej stonowane wnętrze. Wyróżnia ją bardzo pomysłowy design. Żółta wisząca lampa ma kształt pisklęcia. Z pomocą dołączonego haczyka łatwo zamontujesz ją na ścianie. Stworzona z metalu i tworzywa sztucznego lampka świetnie sprawdzi się na tle białych ścian. Ciekawie będzie też wyglądać w otoczeniu szarości i innych pastelowych kolorów, grając jedną z głównych ról w pomieszczeniu.

Lampka dziecięca Sparino jest nie tylko ozdobą wnętrza. Oświetlenie ma wbudowaną żarówkę LED, która nie nagrzewa się tak mocno i szybko, jak tradycyjne żarówki. Lampa dziecięca daje ciepłe, mleczne, a zarazem przytulne i rozproszone światło, które pomoże maluchowi spokojnie zasnąć.

Wymiary
Głębokość 9,5 cm
Szerokość 22 cm
Wysokość 19 cm
Waga 0.62 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo