Natural Star 16LED 3AA - dekoracja świetlna w kształcie gwiazdek

Cenisz sobie tematyczne, proste dodatki do domu? Lampki choinkowe Natural Star 16 LED 3AA to wyjątkowa dekoracja świąteczna, która wprowadzi Cię w bożonarodzeniowy klimat, nadając wnętrzu ciepło i przytulność. Na całej powierzchni łańcucha o długości 3 metrów zamontowano 16 diod LED o charakterystycznym kształcie gwiazdek.

Wbrew pozorom, te niewielkie lampki choinkowe możesz zamontować nie tylko na świątecznym drzewku, ale również w oknie czy na ścianie. Słowem: w dowolnym pomieszczeniu. Dekoracja świetlna w kształcie gwiazdek zasilana jest trzema bateriami AA, a pobór energii jest niewielki. Dzięki temu światełka bez problemu wytrzymają cały sezon na jednym zestawie akumulatorków.

Za sprawą swych niewielkich wymiarów światełka na choinkę sprawdzą się jako świąteczny akcent zarówno w korytarzu, małym pokoju młodzieżowym, a nawet w biurze czy witrynie sklepowej. Praktyczną funkcją jest wbudowany timer, który możesz zaprogramować w taki sposób, aby lampki choinkowe LED wyłączyły się automatycznie po upływie określonego czasu.

Wymiary
Długość 330 cm
Waga 0.339 kg
Do pobrania